Lirohet Shpend Ahmeti

Autori:Avdyl Pajaziti

Burime të besueshme të Gazetës Fjala kanë bërë të ditur se është liruar Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti. Mësohet se ai është mbajtur disa minuta në stacionin e policisë pas arrestimit sa ishte në mesin e protestueseve.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lirohet-shpend-ahmeti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala