Lirohet Dardan Molliqaj

Autori:Zekirja Shabani

Para pak çastesh është liruar Sekretari Organizativ i Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Dardan Molliqaj, ka konfirmuar VV.

Molliqaj u arrestua sot nga Policia e Kosovës, rreth orës 09:20, në Aeroportin e Prishtinës, derisa po udhëtonte për nëZvicër.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lirohet-dardan-molliqaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala