Liqenin e Badovcit e ruan Policia (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Arrestimi i 5 personave si të dyshuar për terrorizëm, të cilëve iu shqiptua sot masa e paraburgimit prej 30 ditësh, ka alarmuar policinë e Kosovës që nga e shtuna të shtoj numrin e forcave të saj në institucionet publike.
Një gjë e tillë  po ndodh sidomos, në Liqenin e Badovcit, në afërsi të të cilit u arrestuan tre persona, vërehen pjesëtarë të njësisë speciale. Policia dhe Ujësjellësi thonë se nuk ka vend për panik, raporton RTV 21.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/liqenin-e-badovcit-e-ruan-policia-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala