Linda Morina këngë për tetë vjetorin e Pavarësisë (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Këngëtarja e njohur, Linda Morina ka vendosur që në tetë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës t’i gëzojë fansat e saj me një këngë të re.

Linda para disa minutash ka lanësuar këngën në të cilën flet edhe për opozitën kosovare, raporton Gazeta Fjala

“Opozites duhet me i këndue, duhet pozitës me iu bashkue”, thotë Linda në  vargjet e këngës së saj.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/linda-morina-kenge-per-tete-vjetorin-e-pavaresise-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala