Linda Morina i këndon edhe Vuçiqit (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Këngëtares Linda Morina nuk mund ti ikë asnjë ngjarje e madhe, brenda e jashtë Kosovës. Ajo madje vargje për këto raste thurë edhe teksa zhvillohet ngjarja.

Vargjet dhe tingujt e fundit Morina ia ka kushtuar kryeministrit të Serbisë, Aleksander Vuçiq për sulmin që i ndodhi në Srebernicë.

Këtë këngë Gazeta Fjala e sjellë për herë të parë për dëgjuesit e Linda Morinës. /Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/linda-morina-i-kendon-edhe-vuciqit-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala