Limaj: Mos thirrni mbajtën e seancës, gjendja nuk është normale

Autori:Avdyl Pajaziti

Kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj e ka ftuar qeverinë që të mos të tentoj mbajtjen e seancave të Kuvendit.

Postimi i plotë i Limajt në Facebook:

E ftoj edhe njëherë koalicionin qeverisës që të ndërpres këtë tendencë për mbajtjen e seancave të kuvendit, dhe që përfundimisht të hjekin dorë nga kjo logjikë se kinse gjendemi në situatë normale.
Gjendja nuk është normale, kemi krizë politike dhe kjo kërkon zgjidhje politike.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/limaj-mos-thirrni-mbajten-e-seances-gjendja-nuk-eshte-normale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala