Limaj kthehet në seancë, prezanton me dokument dhëmbin e sëmurë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Pallatin e Drejtësisë ka nisur seanca ndaj Fatmir Limajt, e cila u ndërpre më herët për shkak të problemeve shëndetësore të Limajt.

Ky i fundit dhe avokati i tij Tahir Rrecaj u kthyen në seancë me një vërtetim që tregonte vizitën që kishte bërë Fatmir Limaj tek mjeku i dhëmbëve.

Rrecaj kërkoi nga prokurori që t’i kërkoj falje klientit të tij, pasi që prokurori kishte dyshuar se Limaj kishte dhimbje dhe gjakderdhje në dhëmb.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/limaj-kthehet-ne-seance-prezanton-me-dokument-dhembin-e-semure/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala