Liderët e opozitës flasin pas protestës

Autori:Gazeta Fjala

Tre liderët e partive opozitare, gjatë ditës së sotme pritet të dalin me një knferencë në të cilën do tregojnë për mbarvajtejen e protestës së  djeshme në Prishtinë, raporton Gazeta Fjala.

Liderët në ora 15:00 në sheshin ‘Skenderbeu’, tu t’iu drejtohen qytetarëve përmes një konference për media./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lideret-e-opozites-flasin-pas-protestes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala