Liderët e opozitës fillojnë takimin

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka filluar takimi i liderëve partiakë të opozitës, ku përveç tyre janë të pranishëm edhe zyrtarë tjerë të këtyre partive.

Ky takim erdhi pas eskalimit të situatës së sotme në Kuvend ku opozita e pamundësoi mbajtjen e saj, duke hedhur gaz lotsjellës, me ç’rast pati edhe të lënduar, raporton lajmi.net.

Liderët e tre partive opozitare VV, AAK dhe Nisma, pritet të dalin me një deklaratë, pas seancës së mbajtur sot nga partitë në pushtet, ku miratuan e buxhetin për vitin 2016. /lajmi.net.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lideret-e-opozites-fillojne-takimin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala