Liderë opozitara pas takimit nisen drejt sheshit

Autori:Gazeta Fjala

Përfundon takimi i liderëve opozitarë që është zhvilluar në selinë kryesore të Aleancës për ardhmerine e Kosovës.

Visar Ymeri, Shpend Ahmeti dhe Ramush Haradinaj janë nisur drejt sheshit, të shoqëruar nga një numër i protestuesve.

Protestuesit po brohorasin”Isa Hasha, Esat Pasha”. Në ndërkohë policët që ndodheshin tek qeveria e Kosoves janë nisur në drejtim të Hotel Grandit ku janë nisur protestuesit.

policiaa aksion

aksion

qeveria

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lidere-opozitara-pas-takimit-nisen-drejt-sheshit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala