Licencohet Banka “Ziraat”

Autori:Avdyl Pajaziti

Banka turke “Ziraat” e ka marrë licencën e operimit për Degën e saj në Prishtinë nga Banka Qendrore e Kosovës.

Në deklaratën e publikuar në Platformën për Informimin e Publikut të Bankës “Ziraat” është theksuar se banka ka marrë lejen e operimit me Degën e Prishtinës nga Banka Qendrore e Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/licencohet-banka-ziraat/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala