Lëshohen fletë-arreste për Armend Zemajn dhe Liburn Aliun

Autori:Avdyl Pajaziti

Është lëshuar fletë-arrest për deputetin e LDK’së, Armend Zemaj. Kështu raporton Klan Kosova duke u bazuar në burime të saj.

Gjithashtu, sipas këtyre burimeve, fletë-arrest është lëshuar edhe për Liburn Aliu, aktivistin e Lëvizjes Vetëvendosje, njëherit drejtor i Urbanizmit në Komunën e Prishtinë.

Fletë-arreste janë lëshuar edhe për 4 persona të tjerë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/leshohen-flete-arreste-per-armend-zemajn-dhe-liburn-aliun/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala