Lenovo A7600-M vetëm për 160 dollarë

Autori:Avdyl Pajaziti

Lenova duket se është gati për të hedhë në treg telefonin më të ri të saj Lenovo A7600-M. Modeli i ri i telefonit të Lenovo’s, A7600-M vjen me procesorin octa-core MediaTek MT6752, 2GB RAM, dhe 8GB memorie të brendshme.

Ky është një telefon i cili është i pajisur me ekran 5.5 inç me rezolucionin prej 720p, gjithashtu Lenovo sjell kamerat e kombinuara me 13MP/5MP, përkrahje për dy karta sim, lidhjen për rrjetin 4G LTE, baterinë me 3,000mAh dhe Android 5.0.

Ndërkohë pritet që telefoni i ri Lenovo A7600-M pritet të kushtojë pak, me një çmim prej rreth 160 dollarë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lenovo-a7600-m-vetem-per-160-dollare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala