Lëndohet një kalimtare e rastit

Autori:Gazeta Fjala

Deri sa njësitet speciale të Policisë së Kosobës po vazhdojnë të shpërndajnë me gaz lotsjellës protestuesit, e ka pësuar edhe një kalimtare e rastit.  Nëj gruaje i është dashur ndihma mjekësore si pasojë e helmimit nga gazi lotsjellës.  Rasti ka ndodhur afër semaforëve tek Hotel Grand.

Gazetari ynë në vendin e ngjarjes raporton për hedhje të madhe të gazit lotsjellës nga ana e policisë./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lendohet-nje-kalimtare-e-rastit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala