Lëndohet një fëmijë gjatë garës Prishtina Auto Sllallom 2015 (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjatë garës automobilistike “Prishtina Auto Sllallom 2015” në “Rrugën B”  një fëmijë ka marrë lëndime të lehta trupore.

Klan Kosova ka tentuar të kontaktojë me policinë e Kosovës për më shumë informata, mirëpo nuk ka pasur mundësi.

Kjo garë është e organizuar nga Federata e Automobilistikes së Kosovës, ndërsa pjesëmarrës në të njoftohet se është një numër i madh garuesish.

Gara me llogo 1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lendohet-nje-femije-gjate-gares-prishtina-auto-sllallom-2015-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala