Lekaj: T`i themi jo marrëveshjeve që e copëtojnë Kosovën

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti nga radhët e AAK-së, Pal Lekaj ka thënë se asnjëherë nuk i ka shkuar ndërmend që sot të bashkohen dhe të luftojnë për atë që kanë luftuar dëshmorët e UÇK-së.

“Sot jemi këtu të bashkuar ti themi jo këtyre marrëveshjeve qe e copëtojnë Kosovën. Kemi pasur 1000 arsye që të mblidhemi si opozitë e bashkuar për korrupsion për zhvillim ekonomik, por jemi mbledhje për një kauzë të shenjtë që quhet Kosovë”, ka thënë Lekaj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lekaj-ti-themi-jo-marreveshjeve-qe-e-copetojne-kosoven/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala