LDK porositë pica derisa opozita ‘ngrohet’ me raki

Autori:Gazeta Fjala

Deri sa opozita në Kuvendin e Kosovës ‘ngrohet’ duke pirë raki, deputetët dhe ministrat e Lidhjes Demokratike të Kosovës kanë porositur pica dhe janë parë duke ngrënë në zyren e LDK-së në kuvend.

Ministrat Kujtim Shala, Avdullah Hoti, Hykmete Bajrami, Arban Abrashi së bashku me disa deputetë, shihen në foto duke ndarë mes tyre ushqimin.

Foto është postuar nga një zyrtar i Lidhjes Demokratike të Kosovës në rrjetin social Snapchat.

Deputetët janë ende në pritje të fillimit të seancës, e cila u ndërpre rreth orës 17 të pasdites./Gazeta Fjala

ldk pica 2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ldk-porosite-pica-derisa-opozita-ngrohet-me-raki/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala