LDK kundër Hashim Thaqit

Autori:Gazeta Fjala

Me flamur të Ibrahim Rugovës disa simpatizues të Lidhjes Demokratike të Kosovës, kanë dal në protestën e  organizuar nga opozita. Ata kanë thënë për Gazetën Fjala se kanë dal që ta mbrojnë nderin e presidentit Rugova.

Ata thanë se nuk do ta lejojnë zgjedhjen e Hashim Thaqit për president të Kosovës.

“Kemi ardh me mbrojt nderin e Ibrahim Rugovës. Nuk do ta lejojmë Thaqin që të bëhet president. Ne nuk kemi lidhje me asnjë parti tjetër”, ka thënë Naser Arifi, kryetar I degës së LDK-së në Gjilan.Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ldk-kunder-hashim-thaqit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala