Latif Gashi: “Babai i Fisnik Ismailit bashkëpunonte me serbë”

Autori:Avdyl Pajaziti

Latif Gashi gjatë replikës ndaj Fisnik Ismailit thotë se babai itij gjatë luftës ççlirimtare të Kosovës ishte bashkpunëtorë i Serbëve.

“Gjatë kohës së luftës babai i Fisnik-ut, Muharrem Ismaili, ishte ndalur për kontrollë nga ushtarët e UÇK-së dhe në veturën e tij janë gjetur armë, dhe kur është pyetur se ku po shkon ka thënë se po shkon në Beograd së bashku me disa serbë”, tha Latifi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/latif-gashi-babai-i-fisnik-ismailit-bashkepunonte-me-serbe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala