Largohet granata nga QKUK

Autori:Gazeta Fjala

Njësiti për deminim i FSK-së ka larguar granatën e dorës nga Klinika e Syve.

Raportohet se tani situata në Klinikën e Syve është qetësuar dhe se në çdo moment pritet që stafi dhe pacientët të kthehen në Klinikë.

Në Klinikën e Syve sot rreth gjetur një granatë dore.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/largohet-granata-nga-qkuk/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala