Largohen xhamat e thyer nga Qeveria (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Punëtorët që kujdesen për mirëmbajtjen e objektit të Qeverisë së Kosovës, që në orët e hershme të së dielës kanë filluar punën për pastrimin e mbetjeve nga protesta e djeshme.

Në këto momente ata po pastrojnë xhamat e thyer në këtë objekt.

Gazeta Fjala sjellë fotot nga vendi i ngjarjes:

 

1

2

3

4

5

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/largohen-xhamat-e-thyer-nga-qeveria-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala