Lapsi që pas përdorimit mund të mbillet në vazo

Autori:Avdyl Pajaziti

Lapsi quhet Sprout dhe është i parë në llojin e tij, që pas përdorimit mund të kthehet në një bimë.

Lpasi 4

Në vend të gomës që përdoret për të fshirë gabimet, sipër lapsit gjendet një kapsulë e mbushur me fara.
Ideja është mjaft miqësore për ambientin.

Lapsi 3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lapsi-qe-pas-perdorimit-mund-te-mbillet-ne-vazo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala