Lampard i vetëdijshëm për presionin për shkarkim

Autori:Gazeta Fjala

Frank Lampard është afër shkarkimit nga posti i trajnerit të Chelseat për shkak të mungesës së rezultateve pozitive.

Në një konferencë për shtyp, të mbajtur sot para ndeshjes së të dielës, Lampard ka deklaruar se është i vetëdijshëm për presionin për shkarkim.

“Nuk i dëgjoj. Nuk i shikoj rrjetet sociale. Nuk jam budalla dhe e di presionin, por kjo nuk ka rëndësi për mua”, është shprehur Lampard.

Ndër emrat me të përmendur për zëvendësimin e 42 vjeçarit është Thomas Touchel, i cili u shkarkua nga stoli i Paris Saint Germanit javë me parë

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lampard-i-vetedijshem-per-presionin-per-shkarkim/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala