Lajm i mirë për Canën e Berishën

Autori:Avdyl Pajaziti

Lazio nesër e zhvillon takimin kthyes gjysmëfinal të Kupës së Italisë kundër Napolit.

Dhe, në këtë përballje, sipas Ilsussidiario.net, mësojmë se Lorik Cana dhe Etrit Berisha do të jenë në fushë nga minuta e parë.

Përndryshe, Cana gjatë ndeshjeve të fundit ka qëndruar në stol, teksa Berisha është startues i paprekshëm për momentin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lajm-i-mire-per-canen-e-berishen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala