Lajm i keq për Ermir Lenjanin

Autori:Avdyl Pajaziti

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani duket se po përndiqet nga fati i keq me skuadrën franceze të Rennes. Ai ka patur një kampionat të dobët deri tani duke luajtur vetëm katër ndeshje.

Por kësaj i është shtuar edhe një lajm i keq, një dëmtim i pësuar në ndeshjen kundër Armenisë.

Fatmirësisht dëmtimi nuk është i rëndë dhe do të mungojë vetëm dy javë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lajm-i-keq-per-ermir-lenjanin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala