Lajm i jashtëzakonshëm për kryeministrin Mustafa (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Kryeministrit Isa Mustafa, pjesëmarrjen obligative në seancën e Kuvendit të Kosovës, e ka cilësuar si ndodhi të jashtëzakonshme. Ai këtë e ka shpërndarë si lajm në faqen e tij në facebook.

“Po ndodh tani: Kryeministri Mustafa merr pjesë në mbledhjen e Kuvendit të Kosovës”, shkruan Mustafa.

is isa

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lajm-i-jashtezakonshem-per-kryeministrin-mustafa-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala