Lahi Brahimaj në aksion me bashkëfshatarët

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Lahi Brahimaj, të dielen e këtij vikendi e ka shfrytëzuar për tu fotografuar me bashkëfshatarët e tij që ishin duke punuar në hapjen e një kanali.

Brahimaj ka përvjelur mëngët për të bërë foto, ndërkohë që të tjerët shihen duke punuar, transmeton Gazeta Fjala.

2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lahi-brahimaj-ne-aksion-me-bashkefshataret/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala