Lahi Brahimaj homazhe te dëshmorët para protestës

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti i AAK-së Lahi Brahimaj ka njoftuar përmes Facebook se para nisjes për në Prishtinë ku do të mbahet protesta kanë bërë homazhe tek varret e dëshmorëve.

“Para nisjes per proteste, bashk me bashkeluftaret nderuam deshmoret e kombit prr diten e pavarsis”, ka shkruar ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lahi-brahimaj-homazhe-te-deshmoret-para-protestes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala