Lahi Brahimaj zotohet para varrit të nënës kundër gjykatës speciale

Autori:Zekirja Shabani

Lahi Brahimaj deputet i Kuvendit të Kosovës nga AAK, para se të shkojë në Kuvendin e Kosovës ku do të votohet Gjykata Speciale, bëri homazhe te varri i nënës së tij dhe dëshmorit Idriz Gucatit. Brahimaj u ka premtuar atyre se do të votoj përsëri kundër kësaj gjykate.

“Nga një lule tek varret e 2 dëshmorëve para nisjes për në parlament, për të dhënë edhe një herë një votë kundër krijimit të gjykatës speciale”, ka shkruar Brahimaj në profilin e tij në Facebook.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lah-ibrahimaj-zotohet-para-varrit-te-nenes-kunder-gjykates-speciale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala