Labinot Tahiri zyrtarisht në politikë, i bashkohet AKR’së

Autori:Zekirja Shabani

Këngëtari Labinot Tahiri ka konfirmuar se do ta sfidojë veten edhe në politikë.

Përmes një paraqitje live, në rrjetin social Facebook, Tahiri ka bërë të ditur se nga sot do të jetë anëtar i partisë së Behgjet Pacollit, Aleanca Kosova e Re (AKR).

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/labinot-tahiri-zyrtarisht-ne-politike-i-bashkohet-akrse/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala