Ky është personi që kërkohet për tentim vrasje në Drenas (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Më 23.07.2015, në ora 14:00 në rrugën “Ramadan Bytyqi” në Drenas, ka ndodhur një rast i “Vrasjes së Rëndë në Tentativë”, me ç ‘rast si pasojë e plagëve të shkaktuara nga arma e zjarrit një person ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Me qëllim të përcaktimit të identitetit të saktë të të dyshuarit në bazë të tipareve fizike të tij, Policia e Kosovës publikon fotografitë e personit të dyshuar dhe në të njëjtën kohë kërkon bashkëpunim nga të gjithë qytetarët të cilët mund ta njohin, apo të kenë informacion lidhur me identitetin dhe vendndodhjen e të dyshuarit.

“Për dhënien e informatave policia ju garanton konfidencialitet të plotë dhe mund të drejtoheni në numrin 192 ( pa pagesë), 044 506091, apo na shkruani në [email protected]”, thuhet në njoftim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ky-eshte-personi-qe-kerkohet-per-tentim-vrasje-ne-drenas-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala