Ky është një pjestar i forcave speciale të Maqedonisë i vrarë në Kumanovë

Autori:Zekirja Shabani

Në luftimet e së shtunës në Kumanovë mësohet se një pjestar i forcave speciale të Maqedonisë me emrin Sashe Samojlovski, është vrarë gjatë shkëmbimit të zjarrit në Kumanovë, i kanë thënë Gazetës Fjala burime të sigurta të afërta me zhvillimet në Maqedoni.

Ndërkaq, merret vesh se numri i përgjithshëm i policëve të vrarë në këtë aksion është katër dhe dy nga ta janë nga fshati Bërvenicë i Tetovës, ndërsa kanë mbetur të plagosur 15 policë tjerë, tre prej tyre kanë marrë plagë të rënda.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ky-eshte-nje-pjestar-i-forcave-speciale-te-maqedonise-i-vrare-ne-kumanove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala