Ky është momenti kur qëllohet me vezë kryeministri (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa edhe sot është gjuajtur me vezë. Këtë veprim e ka bërë Vetëvendosje, gjatë kohës së Mustafa ishte në Podujevës.

Gazeta Fjala sjell një video ku shihet momenti kur qëllohet me vezë kryeministri Mustafa./Gazeta Fjala/.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ky-eshte-momenti-kur-qellohet-me-veze-kryeministri-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala