Ky është momenti kur Luan Krasniqi e nokauton kundërshtarin (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Luan Krasniqi, në ndeshjen e fundit të karrierës, e mposhti me nokaut boksierin Danny Williams pas vetëm katër raundeve

Luan Krasniqi, ish-boksieri Kosovar u rikthye në ring pas një kohë të gjatë, në mënyrë të furishme.

Junikasi, në ndeshjen e fundit të karrierës, e mposhti me nokaut boksierin Danny Williams pas vetëm katër raundeve, shkruan gazeta Express.

Kjo ndeshje kishte karakter bamirës dhe u zhvillu në kuadër të “Charity Fight 2015”. Paratë e fituara nga ky meç shkojnë për SOS-fshatin e fëmijëve në Kosovë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ky-eshte-momenti-kur-luan-krasniqi-e-nokauton-kundershtarin-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala