Ky është i dyshuari i vetëm për vrasjen e turistëve çekë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sokol Mjacaj (20) është identifikuar si i dyshuari kryesor dhe i vetëm për vrasjen e çiftit të turistëve nga Çekia.

Policia thotë se tashmë është provuar që Sokol Mjacaj, 20 vjeç, është autori i vrasjes së dy turistëve çekë, shkruan Gazeta Tema.

Policia tanimë e ka rrethuar lokacionin në të cilin gjendet i dyshuari.

Gazeta Panorama ka siguruar fotografi të Sokol Mjacajt, i cili pritet që shumë shpejtë të kapet nga policia.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ky-eshte-i-dyshuari-i-vetem-per-vrasjen-e-turisteve-ceke-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala