Ky është i arrestuari i dyshuar për terrorizëm (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Milazim Haxhiaj nga Rakoshi i Istogut është njëri nga të arrestuarit e dyshuar për terrorizëm.

Haxhiaj, siç ka mësuar gazeta “Zëri”, është arrestuar bashkë me dy persona tjerë nga Mitrovica rreth orës 01:40 në magjistralen Prishtinë-Gjilan, konkretisht afër Liqenit të Badovcit kur njësitet relevante policore arritën të arrestojnë treshen e dyshuar për terrorizëm dhe lidhje me ISIS-in.

zeri

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ky-eshte-i-arrestuari-i-dyshuar-per-terrorizem-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala