Kuvendi po bëhet gati

Autori:Avdyl Pajaziti

Ndonëse jo të gjithë, në sallën e Kuvendit të Kosovës kanë hyrë disa deputetë.

Gjithashtu aty kanë hyrë edhe ndërkombëtarë nga kori diplomatik. Ndërkohë që interesimi i gazetarëve sot është jashtëzakonisht i madh.

Edhe pse seanca ishte paralajmëruar që të nis në ora 10:00, duket se do të shtyhet për disa minuta. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kuvendi-po-behet-gati/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala