Kuvendi një orë pauzë

Autori:Gazeta Fjala

Pas hedhjes së gazit lotsjellës kryeparlamentari Kadri Veseli ka kërkuar një orë pauzë. Gjatë kësaj kohe ai ka thirrur Kryesinë në përpjekje për të gjetur mundësinë e vazhdimit të seancës.

Pas daljes nga salla e kuvendit Glauk Konjufca ka thënë u mor vesh se në këto kushte s’mund të mbahet mbledhje.

“Do të shihni pas një ore se çfarë do të ndërmarrë opzita”, ka thënë Konjufca.

“Tensionet janë rritur, Veseli po provokon opozitën duke ftuar seanca, pa tërhequr nënshkrimin nga “Zajednica”, tha Glauk Konjufca./ Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kuvendi-nje-ore-pauze/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala