Kuvendi mban seancë edhe sot

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe sot vazhdon seanca e Kuvendit të Kosovës ku do të shqyrtohen disa projektligje siç është ai për Maturën Shtetërore, peticioni për ndriçimin e fatit të Ukshin Hotit, çështja e arsimit në Luginë të Preshevës dhe disa projektligje tjera.

Seanca është vazhdim i seancës së djeshme në të cilën nuk u votua projektligji për Festat Zyrtare për shkak të mungesës së kuorumit. Seanca fillon në orën 10.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kuvendi-mban-seance-edhe-sot/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala