Kuvendi i thotë ‘PO’ Gjykatës Speciale

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetët e Kosovës kanë votuar pro themelimit të Gjykatës Speciale.

Gjithsej kanë votuar 88 deputetë, prej tyre 82 ishin për, 5 kundër dhe kishte vetëm 1 abstenim./GazetaFjala/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kuvendi-i-thote-po-gjykates-speciale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala