Kuvendi i thotë ‘JO’ Gjykatës Speciale

Autori:Avdyl Pajaziti

Me 75 për, 7 kundër , 2 kundër nuk miratohet ndryshimet e Kushtetutës së Kosovës.
Me këtë votim nuk ka kaluar amandamenti kushttues për themelimin e Gjykatës Speciale.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kuvendi-i-thote-jo-gjykates-speciale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala