Kuvendi i Kosovës vazhdon të enjten me seancë

Autori:Avdyl Pajaziti

Kuvendi i Kosovës do të mblidhet këtë të enjte për të vazhduar seancës e ndërprerë. Këtë vendim e ka marrë kryesia e Kuvendit

Kurse, të pranishëm nuk kanë qenë përfaqësuesit e opozitës, të cilët para se të nisë punën kryesia kanë mbajtur edhe një konferencë për media.

Propozimin për të vazhduar seanca e ka dhënë Xhavit Haliti nga PDK’ja.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kuvendi-i-kosoves-vazhdon-te-enjten-me-seance/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala