Kuvendi gjysmë ore pauzë

Autori:Gazeta Fjala

Kryeparlamentari Kadri Veseli, pas ngjarjes në Kuvend ka këruar një gjysmë ore pauzë.
Kjo ka ndodhur si pasojë që opozita ka refuzuar që të Kuvendi t’i vazhdojë punimet.

Glauk Konjufca, në emër të opozitës është shprehur që ata do ta bllokojnë punën në Kuvend, derisa Mustafa ta tërheq nënshkrimin.

Ndërprerje të seancës ka kërkuar edhe shefi i grupit parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kuvendi-gjysme-ore-pauze/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala