Kushte të papërshtatshme në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike

Autori:Avdyl Pajaziti

Mungesa e kushteve higjeno-sanitare është problematike për studentët e Fakultetit të Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike të Universiteti të Prishtinës “Hasan Prishtina”.

Ata po përballen me një gjendje jo të mirë ngase objekti i tyre nuk po siguron mjedise të shëndetshme me kushte higjeno-sanitare, transmeton Gazeta Fjala.

Në tualetet e këtij objekti shihet plasaritja e mureve , mos pastërtia , sanitari jo e mirë dhe si rrjedhojë e këtyre mbizotëron një aromë jo e mirë, e gjithë kjo rrezikon shëndetin e studentëve të këtij fakulteti./Gazeta Fjala

1 2 4 5 6

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kushte-te-papershtatshme-ne-fakultetin-e-inxhinierise-elektrike-dhe-kompjuterike/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala