Kush do të ndeshet me Barcelonën?

Autori:Zekirja Shabani

Në Nyon të Zvicrës, për pak çaste, do të tërhiqet shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve.

Barcelona, Real Madridit, Bayern Munichu dhe Juventusi janë skuadrat që kanë siguruar biletat për gjysmëfinale.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kush-do-te-ndeshet-me-barcelonen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala