Kusari-Lila “Qytetare Nderi” e Bajram Currit

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetarja e Komunës së Gjakovës Mimoza Kusari-Lila do të shpallet sot “Qytetar Nderi” e Bashkisë Bajram Curri, njoftoi Zyra për Informim e Komunës së Gjakovës.

Ceremonia e dorëzimit të titullit do të bëhet në orën 11:00 në Pallatin e Kulturës “Dardania”.

Mirëseardhjen Kusari Lilës zyrtarët e bashkisë së Bajram Currit do t’ia bëjnë në hollin e Muzeut Historik të Tropojës, ndërsa pas ceremonisë së dorëzimit të titullit ajo do të realizojë edhe një vizitë në Shkollën “Ali Podrimja

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kusari-lila-qytetare-nderi-e-bajram-currit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala