Kusari-Lila me rregullore për mbajtjësit e qenëve dhe maceve

Autori:Avdyl Pajaziti

Mimoza Kusari Lila ka vendosur që të ketë një rregullore të veçantë për kushtet e mbajtjes së qenëve dhe maceve.

“Duke ju afruar zgjidhjes së problemit për qenët dhe macet endacake në kuadër të Komunës së Gjakovës, po e finalizojmë edhe Rregulloren për kushtet e mbajtjes së qenëve dhe maceve”, ka shkruar Kusari Lila në Facebook.
Për të gjithë të interesuarit për të qenë pjesë e diskutimit komuna ka ftuat debatin i cili organizohet të premten nga ora 10:00 në Sallën e Asamblesë Komunale.

11088993_10152825358923479_312281837_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kusari-lila-me-rregullore-per-mbajtjesit-e-qeneve-dhe-maceve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala