Kusari-Lila kopjon Shpend Ahmetin (dokument)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetarja e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari- Lila, ka ‘kopjuar’ homolgun e saj nga Prishtina, Shpend Ahmetin sa i përket furnizimit me kifle në institucionet shkollore.

Komuna e Gjakovës e ka përzgjedhur operatorin ekonomik që do të furnizojë institucionet shkollore të kësaj komune me bukë dhe kifle, raporton ORAinfo.

Zyra e Prokurimit në komunën e Gjakovës ka përzgjedhur kompaninë “Mabes” në vlerë prej 9 mijë e 525 eurove për funizim me bukë dhe kifle.

Në këtë tenderë kanë aplikuar dy komapni dhe oferta më e shtrenjtë ishte ajo në vlerë prej 11 mijë e 270 eurove. /ORAinfo/12177968_10208015857258744_1834708660_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kusari-lila-kopjon-shpend-ahmetin-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala