Kurti shetitet nëpër shesh me gruan dhe vajzën(Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ish-lideri dhe bashkëthemeluesi i Lëvizjes Vetëvendosje është parë të merr pjesë në ekspozitën e organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje me rastin e përvjetorit të dhjetë të kësaj lëvizje.

Kurti kësaj here ka qenë në shoqëri të gruas dhe vajzës së tij të posalindu.

Ai është parë përderisa bisedonte me aktivistë dhe qytetarë të ndryshëm që morën pjesë në këtë ekspozitë. /Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kurti-shetitet-neper-shesh-me-gruan-dhe-vajzenfoto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala