Kurti me filikaçë në vesh të Grabovcit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Blerta Deliu nga rradhët e PDK-së ka publikuar fotografitë në të cilën shihen nga afër Fisnik Ismaili, Visar Ymeri dhe Albin Kurti, duke e penguar Adem Grabovcin gjatë fjalimit të tij në Kuvend, transmeton Gazeta Fjala.

Ajo e ka komentuar këtë në faqen e saj të facebook duke thënë “edhe kështu punohet”.

12071614_10207612838747909_369305177_n12080820_10207612838667907_1484481281_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kurti-me-filikace-ne-vesh-te-grabovcit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala